Ana içeriğe atla

Kayıt Sorgulama

SNO Yarışma Kategori Ad Soyad Cinsiyet Doğum Tarihi Kulüp Şehir Kayıt Durumu
447 10 Km ONUR ADA Erkek 1995 FERDİ Giresun Onaylanmadı
107 10 Km ALİ AHMAT Erkek 1994 FERDİ Giresun Onaylandı
168 10 Km ALAADDİN AHMER Erkek 1976 FERDİ Giresun Onaylandı
405 10 Km BURCU AKAR Kadın 1996 FERDİ Giresun Onaylanmadı
384 10 Km SELAMİ METE AKBABA Erkek 1991 FERDİ Erzincan Onaylandı
619 10 Km HATİCE AKÇAY Kadın 1976 Giresun Onaylandı
164 10 Km FERHAT AKDEN Erkek 1989 FERDİ Giresun Onaylanmadı
478 10 Km ERDEM AKDOGAN Erkek 1956 İstanbul Atletizm Spor Kulübü İstanbul Onaylanmadı
379 Yarı Maraton MUSTAFA AKGÜN Erkek 1975 Samsun Atakum Run Club Samsun Onaylanmadı
265 10 Km DENIZ AKGÜN Erkek 2003 Giresun Onaylanmadı
366 10 Km ENGİN ERİK AKGÜRE Erkek 1980 İstanbul Onaylandı
112 10 Km SEFA BURAK AKIN Erkek 1994 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
326 10 Km TUĞBA AKIN Kadın 1984 FERDİ Giresun Onaylandı
557 10 Km HASAN AKSOY Erkek 1976 Trabzon Onaylanmadı
543 10 Km ZEKIYE AKSOY Kadın 1971 FERDİ Samsun Onaylanmadı
412 Yarı Maraton KEMAL AKSU Erkek 1983 Ankyra Spor Kulübü Samsun Onaylanmadı
594 10 Km SEMA AKSU Kadın 1976 FERDİ Ankara Onaylandı
512 Yarı Maraton MÜSLÜM AKTAŞ Erkek 1968 Tunceli Onaylandı
446 10 Km HASAN AKYOL Erkek 1986 Ss.Bosch çalışanları tüketim kooperatifi Bursa Onaylandı
461 10 Km ERKAN AKYÜZ Erkek 1998 Giresun Onaylanmadı
209 Yarı Maraton MUHAMMET ALDEMİR Erkek 1980 HUGO Boss İzmir Onaylanmadı
143 10 Km EKREM ALGÜN Erkek 1965 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
279 Yarı Maraton ABDULKADIR ALKAN Erkek 1991 FERDİ Ankara Onaylanmadı
525 10 Km EMINE ALTUNBAS Kadın 1998 Giresun Onaylanmadı
524 10 Km BENNU ALTUNBAŞ Kadın 2006 Giresun Onaylanmadı
318 Yarı Maraton KEMAL ALTUNOK Erkek 1974 Samsun Atakum Run Club Samsun Onaylandı
274 10 Km ZIYA AMIL Erkek 1954 FERDİ Erzurum Onaylandı
394 10 Km ABDUL MONIR AMINI Erkek 1998 FERDİ Samsun Onaylandı
291 10 Km GÜRALP ARAT Erkek 1986 FERDİ Ankara Onaylandı
288 10 Km DEMET ARAT Kadın 1963 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylandı
337 10 Km CELAL ARPACIK Erkek 1952 Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
338 10 Km HAKAN ARPACIK Erkek 1970 Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
522 10 Km SÜLEYMAN ARSLAN Erkek 1967 FERDİ Trabzon Onaylandı
609 Yarı Maraton MEHMET ALİ ARSLAN Erkek 1970 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
365 10 Km BURCU ARSLAN Kadın 1991 FERDİ Samsun Onaylandı
377 Yarı Maraton MERT ARTUK Erkek 1990 FERDİ İstanbul Onaylandı
207 Yarı Maraton CELAL ASLAN Erkek 1968 FERDİ Malatya Onaylanmadı
218 10 Km HİCRAN ASLAN Kadın 1997 Giresun Onaylanmadı
511 10 Km ATA ATAKUL Erkek 1983 FERDİ Giresun Onaylandı
154 10 Km ŞÜKRÜ ATAÜN Erkek 1966 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
126 10 Km ISMET KEMAL ATAUN Erkek 1994 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
449 Yarı Maraton ŞAKİR ATMACA Erkek 1977 FERDİ Trabzon Onaylandı
303 Yarı Maraton MEVLÜT AVCI Erkek 1980 FERDİ Samsun Onaylandı
574 10 Km YAŞAR AVCI Erkek 1993 Giresun Onaylandı
206 Yarı Maraton ÇİĞDEM AVCI Kadın 1978 Ankara Onaylanmadı
418 10 Km KADIR AY Erkek 1986 Giresun Onaylanmadı
514 Yarı Maraton SİNAN AYAR Erkek 1993 Giresun Onaylandı
439 10 Km GÜLNAZ AYAR Kadın 1991 FERDİ Kocaeli Onaylandı
307 Yarı Maraton ABDURRAHMAN AYAZOĞLU Erkek 1978 FERDİ Trabzon Onaylandı
516 Yarı Maraton CEVDET AYDEMİR Erkek 1970 FERDİ Trabzon Onaylandı
367 Yarı Maraton YÜKSEL AYDIN Erkek 1970 Samsun Atakum Run Club Samsun Onaylandı
599 10 Km KAYHAN AYDIN Erkek 1972 Gümüşhane Onaylandı
503 10 Km MURAT AYDIN Erkek 1972 FERDİ Giresun Onaylanmadı
243 10 Km SERKAN AYDIN Erkek 1981 FERDİ Giresun Onaylanmadı
166 10 Km SAMET AYDIN Erkek 1988 FERDİ Giresun Onaylanmadı
400 Yarı Maraton TAYFUN AYDIN Erkek 1996 Giresun Onaylanmadı
526 10 Km HATİCE AYDIN Kadın 1978 FERDİ Giresun Onaylandı
222 10 Km EMİNE YEŞİM AYDIN Kadın 1984 İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Antalya Onaylanmadı
601 Yarı Maraton FATMA AYDIN Kadın 1989 Onaylandı
226 Yarı Maraton DAMLA AYDIN Kadın 2000 FERDİ Giresun Onaylanmadı
451 10 Km FURKAN AYDOGDU Erkek 1995 FERDİ Ordu Onaylandı
591 10 Km MEHMET AYHAN Erkek 1974 FERDİ Trabzon Onaylandı
544 Yarı Maraton KADİR CAN AYHAN Erkek 1983 FERDİ Ankara Onaylandı
347 10 Km SERKANT AYKUL Erkek 1972 Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
175 10 Km TARIK BABA Erkek 1979 Giresun Onaylandı
423 Yarı Maraton SIDI MOHAMED BABA Erkek 2001 Samsun Onaylanmadı
182 Yarı Maraton SELÇUK BABAOĞLU Erkek 1984 AnkaRunning Ankara Onaylandı
205 Yarı Maraton MUHAMMET SALİH BAĞIŞ Erkek 1976 FERDİ Şanlıurfa Onaylandı
538 10 Km ÖMER İLTERİŞ HAN BAHADIR Erkek 1997 FERDİ Trabzon Onaylandı
541 10 Km AYLA BAHADIR Kadın 1988 Onaylanmadı
223 10 Km ALİ FUAT BAKAR Erkek 1977 Giresun Onaylanmadı
311 10 Km ŞEFİK BALCI Erkek 1957 FERDİ Bursa Onaylandı
184 10 Km HATİCE BALYEMEZ Kadın 2006 AnkaRunning Ankara Onaylandı
122 10 Km İLKER BANKAOĞLU Erkek 1975 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
195 10 Km DERYA BANKAOĞLU Kadın 1976 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
194 10 Km ŞİMAL DENİZ BANKAOĞLU Kadın 2005 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
278 Yarı Maraton RECEP BAŞKAN Erkek 1968 Samsun Atakum Run Club Samsun Onaylandı
101 10 Km Hasan BAŞKÖY Erkek 1963 Ankara Dekatlon Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
444 Yarı Maraton ÖZCAN BAYAZ Erkek 1970 Samsun Atakum Run Club Samsun Onaylanmadı
200 10 Km SELİM BAYRAKTAROĞLU Erkek 1978 Bursa Onaylanmadı
286 10 Km CELAL BAYRAMOĞLU Erkek 1983 FERDİ Giresun Onaylanmadı
623 Yarı Maraton VEHBİ BEKAR Erkek 1993 Giresun Doğa Sporları Kulübü (GİDOSK) Giresun Onaylandı
340 10 Km DERYA BEKAR Kadın 1988 FERDİ Trabzon Onaylandı
520 10 Km ABDULKADİR BEKTAŞ Erkek 1974 FERDİ Trabzon Onaylandı
232 Yarı Maraton EVGENIA BİLGE Kadın 1985 İstanbul Onaylandı
469 10 Km AHMET BİRİNCİ Erkek 1978 Giresun Onaylandı
513 10 Km UĞUR BOZ Erkek 1995 FERDİ Giresun Onaylanmadı
566 10 Km GÖKHAN BOZALİOĞLU Erkek 1981 FERDİ Giresun Onaylandı
567 10 Km ŞEHNAZ BOZALİOĞLU Kadın 1984 FERDİ Giresun Onaylandı
129 10 Km OĞUZ BOZAT Erkek 1968 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
132 10 Km SONER BOZAT Erkek 1986 Giresun Maraton Kulübü Kocaeli Onaylandı
128 10 Km HÜSEYİN BOZAT Erkek 1996 Giresun Maraton Kulübü Kocaeli Onaylandı
620 10 Km HEVES BOZBAĞ Kadın 1973 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylandı
556 10 Km YELİZ BULAM DURSUN Kadın 1978 Giresun Onaylandı
533 10 Km ÜZEYİR BÜLBÜL Erkek 1983 FERDİ Gümüşhane Onaylandı
467 10 Km FETULLAH BULUT Erkek 1995 FERDİ Giresun Onaylanmadı
427 10 Km SEMRA BULUT Kadın 1987 FERDİ İstanbul Onaylandı
421 10 Km MEHMET ALİ BÜYÜKAY Erkek 2001 FERDİ Samsun Onaylandı
581 Yarı Maraton ESRA BÜYÜKKAYA Kadın 1996 Giresun Onaylandı
299 10 Km NECİP ERDEM ÇAĞLAR Erkek 1981 FERDİ Samsun Onaylandı