Ana içeriğe atla
Yarışma Kategorisi Adınız Soyadınız Cinsiyet Doğum Tarihi Kulüp Şehir Kayıt Durumu
10 Km Özgür ağdere Erkek 1980 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Muammer Afşin Erkek 1975 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
10 Km Alaaddin Ahmer Erkek 1976 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km Sümeyye Akar Kadın 1990 FERDİ Giresun Onaylandı
Yarı Maraton kaan akar Erkek 1993 FERDİ Giresun Onaylandı
10 Km Yağmur Akbaş Kadın 2003 Giresun Onaylanmadı
10 Km Seçkin Akçay Kadın 1989 Rundorfin İstanbul Onaylandı
10 Km Çağlar Akçay Erkek 1983 AnkaRunning Ankara Onaylandı
10 Km Işıl Akçay Kadın 1984 Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton FERHAT AKDEN Erkek 1989 Giresun Onaylanmadı
10 Km Aybüke Buket Akgül Kadın 1995 Antalya Onaylandı
10 Km Ayşegül Akıllı Kahraman Kadın 1982 Giresun Onaylanmadı
10 Km Tuğba Akın Kadın 1984 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Ersin Akkaya Erkek 1985 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km Doğukan Kayra Akkaya Erkek 2005 Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton ESRA AKSU Kadın 1981 Giresun Doğa Sporları Kulübü Giresun Onaylanmadı
10 Km Tuğba Aktaş Kadın 1997 Giresun Onaylandı
10 Km NİYAZİ AKYILDIZ Erkek 1960 İzmir Onaylandı
10 Km Tufan ALEMDAR Erkek 1979 Sakarya Onaylanmadı
10 Km GÖZDE ALGAN Kadın 1991 Giresun Onaylandı
10 Km EKREM ALGÜN Erkek 1965 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Ülker Alver Çürüksulu Kadın 1977 KoşuyORDU Ordu Onaylandı
10 Km Ziya Amil Erkek 1954 Erzurum Onaylandı
10 Km Yunus Angun Erkek 1986 Giresun Dağcılık ve Trekking Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km necdet anşin Erkek 1960 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylandı
Yarı Maraton Ali Fuat Aratlı Erkek 1992 Ordu Onaylandı
10 Km Özlem Arıcan Kadın 1981 KoşuyORDU Ordu Onaylandı
10 Km Merve Arıkan Kadın 1994 Ordu Onaylanmadı
Yarı Maraton hakan ARPACIK Erkek 1970 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
Yarı Maraton CELAL ARPACIK Erkek 1952 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
10 Km Burcu Arslan Kadın 1991 FERDİ Samsun Onaylandı
10 Km Süleyman Arslan Erkek 1967 FERDİ Trabzon Onaylandı
10 Km Cevat Tan Aşkan Erkek 1981 KoşuyORDU Ordu Onaylandı
10 Km Ümit Aslan Erkek 1989 FERDİ Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton CELAL ASLAN Erkek 1968 FERDİ Malatya Onaylanmadı
Yarı Maraton Özgül Aslan Kadın 1975 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Serdar ekrem Aslan Erkek 1987 Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton Kaan sezer Atamer Erkek 2003 Giresun Onaylanmadı
10 Km İSMET KEMAL ATAÜN Erkek 1994 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km NECMETTİN ŞÜKRÜ ATAÜN Erkek 1966 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Atakan Atlar Erkek 1991 Giresun Onaylanmadı
10 Km Gül Şeyma Atlar Kadın 1998 Giresun Onaylanmadı
10 Km şakir atmaca Erkek 1977 FERDİ Trabzon Onaylandı
10 Km Sultan Süleyman Avcı Erkek 2006 Rize Onaylanmadı
10 Km mevlüt avci Erkek 1980 Samsun Onaylandı
Yarı Maraton Melike Avcıoğlu Kadın 2003 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton ABDURRAHMAN AYAZOĞLU Erkek 1978 FERDİ Trabzon Onaylandı
10 Km İpek Aydemir Kadın 1994 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Cevdet Aydemir Erkek 1970 FERDİ Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton SAMET AYDIN Erkek 1988 Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton Tayfun Aydın Erkek 1996 Giresun Onaylandı
10 Km FATMA AYDIN Kadın 1972 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km BERNA AYDIN Kadın 1989 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Damla Aydın Kadın 2000 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km fatih aydın Erkek 1991 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km Onur Aydın Erkek 1991 KoşuyORDU Ordu Onaylandı
10 Km Coşkun Aydın Erkek 1978 FERDİ Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton ENGİN AYDIN Erkek 1975 FERDİ Gümüşhane Onaylandı
Yarı Maraton Ege Aydın Erkek 2008 Giresun Onaylanmadı
10 Km Murat Aydın Erkek 2008 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km YAREN AYDIN Kadın 2006 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km ahsen aydın Kadın 2000 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Alper Aydoğmuş Erkek 2005 Giresun Onaylanmadı
10 Km SERKANT AYKUL Erkek 1972 Erzurum Onaylandı
10 Km Kerim Aynur Erkek 1981 İstanbul Onaylanmadı
10 Km ZAFER AYYILDIZ Erkek 1962 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylandı
10 Km Selçuk Babaoğlu Erkek 1984 AnkaRunning Ankara Onaylanmadı
10 Km Betül bahar Kadın 2004 Giresun Onaylanmadı
10 Km Engin Bahat Erkek 1983 FERDİ Giresun Onaylandı
10 Km Selçuk Baki Erkek 1986 FERDİ Trabzon Onaylandı
10 Km ŞEFİK BALCI Erkek 1957 Bursa Masterler Atletizm Kulübü Bursa Onaylandı
Yarı Maraton Ela Naz Balcı Kadın 2005 Giresun Onaylanmadı
10 Km DERYA BANKAOĞLU Kadın 1976 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
10 Km İLKER BANKAOĞLU Erkek 1975 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Anıl Başaran Kadın 1976 AnkaRunning Ankara Onaylandı
Yarı Maraton Recep Başkan Erkek 1968 Samsun Onaylandı
Yarı Maraton Sinan Bayar Erkek 1982 KoşuyORDU Ordu Onaylandı
10 Km Şeref Baylan Erkek 1974 Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton Vehbi BEKAR Erkek 1993 Giresun Doğa Sporları Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Abdullah Bekdemir Erkek 1979 Giresun Onaylandı
10 Km Abdulkadir Bektaş Erkek 1974 FERDİ Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton Kezban Bektaş Kadın 2008 Giresun Onaylanmadı
10 Km Jale Bilgin Gencel Kadın 1966 Giresun Dağcılık ve Trekking Kulübü Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton AHMET BİRİNCİ Erkek 1978 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton İbrahim BİTİŞ Erkek 1982 Giresun Maraton Kulübü İstanbul Onaylandı
10 Km gülcan BÖLÜKBAŞI Kadın 2008 Giresun Onaylandı
10 Km YUNUS EMRE BOZALİ Erkek 2006 Trabzon Karayolları Spor Kulübü Trabzon Onaylanmadı
10 Km Esra Bozaslan Kadın 1998 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
10 Km SONER BOZAT Erkek 1986 Giresun Maraton Kulübü Kocaeli Onaylandı
10 Km HÜSEYIN BOZAT Erkek 2008 Giresun Maraton Kulübü Kocaeli Onaylandı
Yarı Maraton OĞUZ BOZAT Erkek 1968 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km HEVES BOZBAĞ Kadın 1973 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Şükrü Paşhan Bozbağ Erkek 2008 Giresun Onaylanmadı
10 Km ABDÜLHAK BOZBAĞ Erkek 1991 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Ahmet BUCAK Erkek 1964 FERDİ Samsun Onaylanmadı
10 Km ALİ BULAM Erkek 1982 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton SEMRA BULUT Kadın 1987 Rundorfin İstanbul Onaylandı
10 Km Eren Büyüktaş Erkek 1997 Ankara Onaylandı
Yarı Maraton Ismet Cabbar Erkek 2004 FERDİ Ordu Onaylandı
Yarı Maraton Volkan Çağlayan Erkek 1983 KoşuyORDU Ordu Onaylandı

Hakkımızda

Giresun Yarı Maratonu

Öne çıkan başlıklar

İletişim bilgileri

Bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

  • Giresun Maraton Spor Kulübü - Hacı Hüseyin Mah. Düz Sokak No : 9 Merkez / GİRESUN
  • +90 (533) 354 73 34
  • info@runkerasus.com