Ana içeriğe atla
Yarışma Kategorisi Adınız Soyadınız Cinsiyet Doğum Tarihi Kulüp Şehir Kayıt Durumu
10 Km Muammer Afşin Erkek 1975 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
10 Km Alaaddin Ahmer Erkek 1976 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km Sümeyye Akar Kadın 1990 FERDİ Giresun Onaylandı
10 Km Seçkin Akçay Kadın 1989 Rundorfin İstanbul Onaylandı
10 Km Çağlar Akçay Erkek 1983 AnkaRunning Ankara Onaylandı
Yarı Maraton FERHAT AKDEN Erkek 1989 Giresun Onaylanmadı
10 Km Ayşegül Akıllı Kahraman Kadın 1982 Giresun Onaylanmadı
10 Km Tuğba Akın Kadın 1984 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km NİYAZİ AKYILDIZ Erkek 1960 İzmir Onaylandı
10 Km GÖZDE ALGAN Kadın 1991 Giresun Onaylandı
10 Km EKREM ALGÜN Erkek 1965 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Ziya Amil Erkek 1954 Erzurum Onaylandı
Yarı Maraton hakan ARPACIK Erkek 1970 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
Yarı Maraton CELAL ARPACIK Erkek 1952 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylandı
10 Km Burcu Arslan Kadın 1991 FERDİ Samsun Onaylandı
10 Km Ümit Aslan Erkek 1989 FERDİ Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton Kaan sezer Atamer Erkek 2003 Giresun Onaylanmadı
10 Km İSMET KEMAL ATAÜN Erkek 1994 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km NECMETTİN ŞÜKRÜ ATAÜN Erkek 1966 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Sultan Süleyman Avcı Erkek 2006 Rize Onaylanmadı
10 Km mevlüt avci Erkek 1980 Samsun Onaylandı
Yarı Maraton Melike Avcıoğlu Kadın 2003 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton ABDURRAHMAN AYAZOĞLU Erkek 1978 FERDİ Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton İpek Aydemir Kadın 1994 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton SAMET AYDIN Erkek 1988 Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton Tayfun Aydın Erkek 1996 Giresun Onaylanmadı
10 Km FATMA AYDIN Kadın 1972 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km BERNA AYDIN Kadın 1989 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Damla Aydın Kadın 2000 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km fatih aydın Erkek 1991 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km Kerim Aynur Erkek 1981 İstanbul Onaylanmadı
10 Km Selçuk Babaoğlu Erkek 1984 AnkaRunning Ankara Onaylanmadı
10 Km Selçuk Baki Erkek 1986 FERDİ Trabzon Onaylandı
10 Km ŞEFİK BALCI Erkek 1957 Bursa Masterler Atletizm Kulübü Bursa Onaylandı
Yarı Maraton Ela Naz Balcı Kadın 2005 Giresun Onaylanmadı
10 Km DERYA BANKAOĞLU Kadın 1976 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
10 Km İLKER BANKAOĞLU Erkek 1975 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Anıl Başaran Kadın 1976 AnkaRunning Ankara Onaylandı
Yarı Maraton Recep Başkan Erkek 1968 Samsun Onaylandı
Yarı Maraton AHMET BİRİNCİ Erkek 1978 Giresun Onaylandı
10 Km YUNUS EMRE BOZALİ Erkek 2006 Trabzon Karayolları Spor Kulübü Trabzon Onaylanmadı
10 Km SONER BOZAT Erkek 1986 Giresun Maraton Kulübü Kocaeli Onaylandı
10 Km HÜSEYIN BOZAT Erkek 2008 Kocaeli Onaylandı
Yarı Maraton OĞUZ BOZAT Erkek 1968 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km HEVES BOZBAĞ Kadın 1973 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Ahmet BUCAK Erkek 1964 FERDİ Samsun Onaylanmadı
10 Km ALİ BULAM Erkek 1982 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton SEMRA BULUT Kadın 1987 Rundorfin İstanbul Onaylandı
10 Km MERAL TUĞÇE ÇAKIR Kadın 2001 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Ahmet Kemal Çakır Erkek 1971 KOŞUYORDU Ordu Onaylanmadı
10 Km Fatih Çakır Erkek 1979 FERDİ Giresun Onaylandı
10 Km Mehmet Çalış Erkek 1979 Onaylanmadı
Yarı Maraton ÖZCAN ÇAMYAR Erkek 1988 IŞKIN SOSYAL İNOVASYON DERNEĞİ Ordu Onaylanmadı
Yarı Maraton ferudun canbulat Erkek 1981 SAMSUN ATAKUM RUN CLUB Samsun Onaylandı
10 Km Hasan Cansu Erkek 1980 FERDİ Trabzon Onaylandı
Yarı Maraton Mehmet Çelik Erkek 1988 Rundorfin İstanbul Onaylanmadı
Yarı Maraton Aslı Çetinkaya Kadın 1989 AnkaRunning Ankara Onaylandı
10 Km Volkan Cindemir Erkek 1987 FERDİ Giresun Onaylandı
10 Km ÖZCAN ÇITIRALIOĞLU Erkek 1965 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Murat Çolakoğlu Erkek 2005 Giresun Onaylanmadı
10 Km OSMAN NURİ ÇÖMEZ Erkek 1966 Giresun TEGV Samsun Onaylandı
Yarı Maraton RAMAZAN DELEK Erkek 1972 Tunceli Belediye spor kulübü Tunceli Onaylanmadı
10 Km ABDURRAHMAN DEMİR Erkek 1991 İstanbul Onaylandı
Yarı Maraton ELVAN DEMİR Kadın 2007 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km Mehmet Demir Erkek 1988 İstanbul Onaylandı
10 Km ALİ DEMİRALP Erkek 1965 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton REYHAN DEMİREL Kadın 1967 Marla Ege Atletizm ve Dağcılık Kulübü Kırklareli Onaylandı
Yarı Maraton EMRULLAH DEMİREL Erkek 1959 Marla Ege Atletizm ve Dağcılık Kulübü Kırklareli Onaylandı
10 Km İsmail Demirel Erkek 1987 İstanbul Atletizm Spor Kulübü Samsun Onaylanmadı
Yarı Maraton Hava DEMİRKAN Kadın 2000 Runs And Roses Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton Salih Dereli Erkek 1965 Muğla Onaylandı
Yarı Maraton ANIL DEVECİ Erkek 1989 Ordu Onaylandı
Yarı Maraton elidon diko Erkek 1975 Antalya Onaylanmadı
10 Km Mehmet Dizdar Erkek 1962 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
Yarı Maraton ADEM DOĞAN Erkek 1961 Gümüşhane Gençlik Spor Kulübü Gümüşhane Onaylandı
Yarı Maraton Engin Doğan Erkek 1988 Sivas Onaylandı
Yarı Maraton Ender Dönmez Erkek 1994 Beyfit İstanbul Onaylandı
Yarı Maraton Deniz Düdükcü Erkek 1992 Giresun Onaylanmadı
Yarı Maraton Ahmet Durmuşoğlu Erkek 1981 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Km Aysuhan DURNA Kadın 1978 FERDİ Trabzon Onaylanmadı
Yarı Maraton Meric Ekiciler Erkek 1990 AnkaRunning Ankara Onaylandı
Yarı Maraton Kaan Elevli Erkek 1991 Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Kemal Elitoğ Erkek 1977 FERDİ İstanbul Onaylandı
Yarı Maraton Ümit Er Erkek 1975 Kırklareli Onaylandı
10 Km Gizem Erdogan Kadın 1993 AnkaRunning Ankara Onaylandı
10 Km Müslüm Eren Erkek 1971 Rundorfin Giresun Onaylandı
10 Km METE ERGAN Erkek 1982 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km EMİNE ERGAN Kadın 1982 FERDİ Giresun Onaylandı
Yarı Maraton YAĞIZ FARUK ERGÜL Erkek 2002 Ordu Onaylandı
10 Km Kadir ERSU Erkek 1964 Atakum Run Club Onaylandı
10 Km Fatih Coşkun Ertaş Erkek 1965 DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu Erzurum Onaylanmadı
10 Km SERKAN EYMUR Erkek 1980 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
10 Km GÜLÜZAR EYMUR Kadın 1980 FERDİ Giresun Onaylandı
Yarı Maraton JEROME Ferreira Erkek 1983 İstanbul Onaylandı
10 Km Zübeyde Gedük Kadın 1984 FERDİ Giresun Onaylandı
10 Km Volkan Gelbal Erkek 1984 OOSK Ordu Onaylanmadı
Yarı Maraton Ercan Genç Erkek 1978 FERDİ İstanbul Onaylanmadı
10 Km Hasan Şansal Gençay Erkek 1974 FERDİ Giresun Onaylandı
Yarı Maraton Umurhan Gençel Erkek 1995 FERDİ Balıkesir Onaylanmadı
Yarı Maraton İLKNUR GERÇEKER Kadın 1983 FERDİ Giresun Onaylanmadı

Hakkımızda

Giresun Yarı Maratonu

Öne çıkan başlıklar

İletişim bilgileri

Bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

  • Giresun Maraton Spor Kulübü - Hacı Hüseyin Mah. Düz Sokak No : 9 Merkez / GİRESUN
  • +90 (533) 354 73 34
  • info@runkerasus.com